PPH Limba

adres: ul. Kasztanowa 7, 55-120 Pęgów
www: http://www.domylimba.pl
email: biuro@domylimba.pl
telefon: +48 71 310 71 15 / +48 604 088 839

W branży drzewnej funkcjonujemy z powodzeniem od ponad trzydziestu lat. Nasza firma powstała w 1985 roku. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją drewnianej galanterii ogrodowej. Później był czas domków letniskowych, by ostatecznie w 1999 roku zbudować pierwszy drewniany dom całoroczny. Projekt okazał się wielkim sukcesem.
W okresie 17 lat postawiliśmy setki domów drewnianych w kraju i za granicą. Największe uznanie wypracowaliśmy na rynku hiszpańskim . Od 2000 roku zbudowaliśmy tam ponad 300 domów w technologii szkieletowej. Większość z nich można spotkać na przedmieściach Madrytu. Budujemy w tym kraju do dzisiaj.

Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu budujemy domy szkieletowe najwyższej jakości. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, używamy najlepszych materiałów, drewno suszymy na terenie naszego zakładu i mamy dzięki temu pewność, że posiada ono optymalne parametry, by powstał z niego produkt najwyższej klasy.

Wszystkie domy wykonujemy z wielką pasją i zaangażowaniem, a zadowolenie naszych klientów daje nam wielką satysfakcję. Nie ma przy tym większego znaczenia, czy budujemy według naszej propozycji, czy też projekt pochodzi od inwestora.

Dziś Limba to uznana marka. Jesteśmy solidnym partnerem wielu firm na terenie Polski i Unii Europejskiej. Jako członek Stowarzyszenia Dom Drewniany aktywnie angażujemy się w promocję budownictwa drewnianego w Polsce.

Efektem ciężkiej pracy i doświadczenia zdobywanego latami jest dom typu Chata Polska, który znalazł uznanie wielu Klientów. Jest to dom stylizowany na Chatę Polską. Cechą charakterystyczną domu jest naturalne, przytulne i bardzo ciepłe wnętrze. Efekt ten został osiągnięty dzięki wykończeniu wnętrza domu materiałami drewnianymi, ściany, podłogi, sufity z widocznymi belkami sufitowymi. Ktoś kto lubi takie klimaty odnajduje w tym domu swoją drugą duszę.