domyidachy.pl

adres: Żelków Kolonia, ul. Piaskowa 27, 08-110 Siedlce
www: http://domyidachy.pl/
email: biuro@domyidachy.pl
telefon: +48 505 027 173

Nasza firma posiada wielopokoleniową tradycję w wykonywaniu konstrukcji dachów i pracy z drewnem. Dziadek właściciela – Jakub Borkowski był mistrzem ciesielstwa. W latach powojennych pracował jako stelmach (kołodziej), zajmując się produkcją wozów drewnianych, drewnianych kół do wozów, sań oraz drewnianych beczek. Od lat 70.  budował drewniane domy z bala i stodoły oraz konstrukcje dachów. Nauczył on swojego syna Andrzeja Borkowskiego trudnej sztuki ciesielskiej. Przez wiele lat pracowali razem wykonując setki konstrukcji dachów i budując domy z bala. Podejmowali się zawsze nawet najtrudniejszych prac. Wykonywali renowacje zabytków oraz większości kościołów w okolicy. W ich rodzinnych stronach mówiło się nawet: „Jak po dachy to do Borkowskich”. Andrzej Borkowski w swojej długoletniej karierze zrealizował ponad 1500 konstrukcji dachów i jest obecnie najlepszym specjalistą w tej dziedzinie.

Robert Borkowski, właściciel firmy, pracował razem ze swoim ojcem i dziadkiem, zdobywając od nich cenne doświadczenie i umiejętności w zakresie sztuki ciesielskiej. Już od najmłodszych lat z zainteresowaniem przyglądał się ich pracy i pomagał na budowach. Od 2005 roku rozpoczął prowadzenie własnej firmy, zajmującej się wykonywaniem konstrukcji dachów i budowaniem domów z drewna. Działalność prowadzi nieprzerwanie aż do dziś, ciągle rozwijając firmę i poszerzając zasięg jej działania.

Wszystkie budowy staramy się realizować wykorzystując najlepsze, dostępne na rynku materiały. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wielu materiałów budowlanych najwyższej jakości. Realizujemy inwestycje kompleksowo: od koncepcji, przez projekt i pozwolenie na budowę, do stanu deweloperskiego. Jesteśmy aktywnym członkiem Stowarzyszenia Dom Drewniany i Stowarzyszenia Energooszczędne Domy Gotowe.