OTWARTE DNI DREWNA 2021

data: 27 maja 2021
miejsce: Politechnika Gdańska, online
godziny: 9.00 – 18.00
wydarzenie: Otwarte Dni Drewna vol. 3 – online | Facebook

Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, Stowarzyszenie Dom Drewniany, Koło Naukowe Technologii i Organizacji Budowy „KOBRa” oraz dr inż. Marcin Szczepański zapraszają na trzecią edycję: Otwartych Dni Drewna na Politechnice Gdańskiej. W tym roku, z uwagi na panującą w kraju i na świecie sytuację impreza odbędzie się nie na dziedzińcu Fahrenheita PG a online.

Zapisy na wydarzenie w formie webinaryjnej ( dobra jakość i brak opóźnień)

Osoby zapisane na wydarzenie (poprzez formularz) w formie webinaru po każdej z prezentacji mogły będą podać pytania, które osobiście lub poprzez moderatora zadadzą prelegentowi. Moderator wybierze trzy pytania po każdej z sesji.

Wydarzenie będzie prawdopodobnie streamowane live,natomiast tutaj możliwe zarówno opóźnienia jak i słabsza jakość. Z uwagi na opóźnienia możliwość zadawania pytań będzie też znacznie ograniczona stąd zachęcamy do zapisów!

Celem spotkania jest promowanie budownictwa drewnianego, jako budownictwa ekologicznego i energooszczędnego oraz przybliżenie budownictwa drewnianego nie tylko kadrze technicznej i inżynierskiej, na co dzień związanej z budownictwem tradycyjnym, ale również przyszłym inwestorom prywatnym, zamierzającym zbudować dom dla siebie i swojej rodziny.

PANELE WYKŁADOWE