Klimas Wkręt-met

adres: Wincentego Witosa 170/176, 42-233 Kuźnica Kiedrzyńska, Mykanów, Polska
telefon kontaktowy: +48 34 377 71 00
strona www: http://www.wkret-met.com/
e-mail: office@wkret-met.com / sekretariat@wkret-met.com
Facebook: KlimasWkretmet

Klimas Wkręt-met to polski producent z 25-letnim doświadczeniem na rynku technik zamocowań budowlanych. Nieustanny rozwój sprawił, że dzisiaj firma posiada dwa zakłady produkcyjne – w Kuźnicy Kiedrzyńskiej i w Wanatach k. Częstochowy, powierzchnię produkcyjną większą niż 50 tys. m², jedną z najbardziej innowacyjnych w Europie hal wtryskarek, magazyn centralny, zaawansowane laboratorium oraz wiele europejskich i polskich aprobat, certyfikatów i wyróżnień, które są dowodem najwyższej jakości produktów marki.

Ofertę Klimas Wkręt-met cechuje segmentacja: produkty uszeregowane są w grupy odpowiadające konkretnym branżom. Jedną z najważniejszych kategorii są wkręty i łączniki do konstrukcji drewnianych. Wśród artykułów tej kategorii znajdują się wkręty konstrukcyjne, łączniki umożliwiające mocowanie pokryć dachowych oraz termoizolacji ścian do podłoży drewnianych, wkręty do podłóg i tarasów, ciesielskie łączniki trójwymiarowe, gwoździe a także zaślepki i ozdobne rozety. Wszystkie produkty poddawane są szczegółowym testom i badaniom, co pozwala mieć pewność, że każdy wyrób charakteryzuje się najwyższą jakością.

Produkty do konstrukcji drewnianych posiadają wiele unikatowych cech, które gwarantują trwałość. Przykładem jest tu specjalna powłoka lakiernicza używana podczas produkcji wkrętów samowiercących do blach profilowych. Nowoczesny sposób nakładania powłoki sprawia, że jest ona niezwykle trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne, co jest szczególnie ważne przy montażu. Powłoka gwarantuje też odporność na promieniowanie UV, co z kolei sprawia, że kolor wkręta nie zmienia się przez wiele lat.