JAF

adres: ul. Magazynowa 19, 62-023 Gądki, Polska
telefon kontaktowy: +48 618 144 113
strona www: http://www.jaf-polska.pl/
e-mail: info@jaf-polska.pl

Filozofia JAF sprowadza się do krótkiego i trafnego zwrotu „Nie ma rzeczy niemożliwych”.

Dobrze wyszkoleni i zmotywowani pracownicy tworzą naszą sieć placówek, z ogromną różnorodnością produktów. Stały zapas 20 000 artykułów umożliwia szybką dostawę towarów. Z flotą 86 własnych samochodów ciężarowych i pojazdów spedycyjnych gwarantujemy sprawną logistykę i maksymalną elastyczność naszym klientom.

Drewno jest naszym światem. Usługi również.

JAF jest największym w Austrii dystrybutorem drewna i materiałów. Do standardów bardzo wysokiej jakości produktów dołączamy profesjonalną obsługę klienta. Można nam tylko powiedzieć „co” i „kiedy” – dostarczymy to na czas.

Od nas otrzymasz nie tylko towary. Oferujemy klientom porady ekspertów, odpowiednią logistykę i magazynowanie, usługi cięcia i obróbki krawędzi do elementów meblowych i wiele więcej.

Regionalność.

Bierzemy odpowiedzialność za region, w którym żyjemy. I to nie tylko na papierze. W Austrii oferujemy 700 pracownikom bezpieczne miejsce pracy. Grupa JAF liczy około 2200 pracowników.

Poprzez budowę magazynów lub adaptacji i rozbudowę istniejących budynków biurowych – Grupa JAF inwestuje w daną lokalizację, a tym samym przyczynia się do wzmocnienia lokalnej gospodarki.

Możemy zabrać się do pracy.
Lokalne wsparcie jest dla nas ważne: jesteśmy zaangażowani w promocję młodych talentów dla przemysłu drzewnego. Oferujemy pomoc finansową w różnych celach charytatywnych, a także wspieramy różne wydarzenia i projekty w dziedzinie kultury i sztuki.

Jakość.
Jedna firma, jedno słowo.

Grupa JAF jest firmą właściwie zarządzaną. Oferujemy jakość i rzetelną obsługę – od pracowników terenowych do dyrektora zarządzającego. Decyzje podejmowane są w szybko, lokalnie, bez potrzeby ingerencji zagranicznych grup akcjonariuszy.

Stabilność wyróżnia naszą firmę od lat. Za naszymi tradycjami firmy przemawia 65 lat stabilnych wartości i umiejętności związane z drewnem.

Tradycja i innowacje.
Dobra drużyna.

Lata doświadczeń i wartości, w które wierzymy doprowadziły do szybkiego rozwoju firmy. Tradycja jest naszą bazą, ale nie boimy się też zmian, dostosowujemy się do dynamicznego otoczenia, wymagań rynku. W Grupie JAF te dwa elementy grają w jednym zespole, harmonizują ze sobą.

Z dumą informujemy…
Że nasza firma stworzyła „Veneer World” – pierwszy na świecie sklepu ze zdjęciami okleiny w wysokiej rozdzielczości – a teraz również kompleksowy sklep internetowy, co sprawia, że jesteśmy absolutnym pionierem w branży. Ponownie udowadniamy, że tradycja i innowacja doskonale się uzupełniają.

Magazyn i logistyka.
Dobrze się prowadzi.

Nie tylko produkt jest ważny, ale także ważne jest to, kto go dostarcza. Nawet najlepszy towar traci na wartości, jeżeli jest nadal na ciężarówce lub w magazynie, a nie u klienta.

Nasza druga nazwa? Niezawodność …
Nowoczesna flota 300 samochodów, 86 ciężarówek i 164 własnych pojazdów spedycyjnych dostarcza towar do naszych odbiorców. Z terminem 48h do dostawy w dni robocze – gwarantujemy maksymalną elastyczność dla naszych klientów.

Dla Ciebie dostarczymy na księżyc
Ciężarówki na drodze do naszych klientów pokonują rocznie 13,3 mln kilometrów – równowartość okrążenia Ziemi 332,5 razy lub drogę na Księżyc 34,5 razy. Transportowana ilość rocznie to imponujące 700 000 metrów sześciennych. Do czego to porównać ? To jakbyśmy na boisku piłkarskim ułożyli towar do wysokości około 100 metrów …

Polska, Austria.
Wszędzie jesteśmy w domu.

Tylko ktoś, kto zna swoje korzenie, znaczenie tradycji i wartości może rozciągnąć swoje skrzydła i stabilnie wzrastać.To, co zaczęło się w Stockerau 1948 r. obecnie jest międzynarodową grupą w 50 lokalizacjach w 14 krajach.

Kiedy rozpoczynamy działalność w nowym kraju i budujemy lokalny oddział, celem jest zawsze ogólnokrajowa sieć dystrybucji. Rozpoczynamy w promieniu magazynu, a dostosowujemy się dla każdego klienta w miarę zwiększania obrotów firmy.

W każdej lokalizacji zatrudniamy pracowników z okolicy, aby wszędzie było tak samo, jak w domu.