DREW-TRANS II

adres: ul. Składowa 12, 89-620 Chojnice, Polska
telefon kontaktowy: +48 52 397 65 36
strona www: http://www.drewtrans.pl/
e-mail: bok@drewtrans.pl
Facebook: DrewTransII

„DREW-TRANS II” Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o. z siedzibą w Chojnicach należy obecnie do najprężniej rozwijających się przedsiębiorstw nie tylko na terenie Północnej Polski, ale w skali całego kraju. Firma od 2000r. prowadzi działalność handlową koncentrującą się na sprzedaży płyt wiórowych, pilśniowych, laminowanych, a także bogatej gamy akcesoriów i innych elementów niezbędnych do montażu i produkcji mebli.

Początki swego istnienia „DREW-TRANS II” zawdzięcza „siostrzanej” firmie – „DREW-TRANS” Zenon Wrzeszcz. W 1984r. Elżbieta i Zenon Wrzeszcz pod tą nazwą założyli firmę transportową. Rzetelność i wysoka jakość świadczonych usług specjalistycznych, jak i przewozów międzynarodowych przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy. Znalazło to swoje odzwierciedlenie w zakupie nowych środków transportu, modernizacji dotychczasowego parku maszynowego, a zwłaszcza w systematycznym pozyskiwaniu klientów.

zdjecie1.jpg (733 x 550)Wieloletnie doświadczenie zdobyte w zarządzaniu przedsiębiorstwem transportowym, w połączeniu ze zmianą ustroju politycznego kraju, warunków gospodarki i likwidacją barier w handlu, skłoniły właściciela „DREW-TRANS” do stawienia czoła nowym wyzwaniom – tym razem w branży handlowej. Odpowiedzią na płynące sygnały i lukę na lokalnym rynku obrotu akcesoriami meblowymi stało się założenie w 2000r. firmy pod nazwą „DREW-TRANS II” Zenon Wrzeszcz i wspólnicy sp.j. Początkowo „DREW-TRANS II” zatrudniał zaledwie kilku stolarzy i handlowców do bezpośredniej obsługi klienta. Z czasem firma ugruntowała sobie pozycję na lokalnym rynku, stając się jednym z ważniejszych dostawców w płyty i akcesoria meblowe. Firma nie poprzestała na laurach, nie pozostała ”niewzruszona” na napływające sygnały rynkowe. Zmieniające się preferencje klientów, ich rosnące oczekiwania co do jakości towarów zmobilizowały „DREW-TRANS II” do prób podjęcia współpracy z największymi w tej branży dostawcami z terenu całej Polski. Dziś firma poszczycić się może współpracą z najważniejszymi producentami płyt i akcesoriów meblowych, jak chociażby z: STEICO, KRONOPOL, PAGED, BLUM, LAGUNĄ, THERMOPLAST, GAMET, NOMET, REJS, itp. Dodatkowo „DREW-TRANS II” podpisała umowę partnerską z największą grupą w branży płyt meblowych – PFLEIDERER. Pozwoliło to na poszerzenie dotychczasowej oferty o najnowocześniejsze dekory płyt. Rosnące zainteresowanie asortymentem firmy pozwoliło na zatrudnienie nowych pracowników, a przede wszystkim na dokonanie potężnych inwestycji w park maszynowy. Obecnie firma posiada najnowocześniejsze maszyny sterowane komputerowo, zapewniające wysoką jakość świadczonych usług docinania, wiercenia, oklejania, formatyzowania i obróbki płyt, co przekłada się na zadowolenie klientów – zarówno indywidualnych jak i producentów mebli.

Nabyta na chojnickim rynku umiejętność reagowania na głosy klientów i dostosowywania do nich oferty towarowej skłoniła właściciela do podjęcia podobnych wyzwań na szerszym terenie. Obecnie firma może poszczycić się trzema oddziałami: w Starogardzie Gdańskim, Czarnej Wodzie, a od 2005 roku także w Pile, zatrudniając łącznie ponad 90 pracowników. Znakomicie przeszkolona kadra przyczynia się do systematycznego poszerzania grona klientów, co przekłada się na rosnącą z roku na rok sprzedaż.