TOP BUD®

Nasza Firma to trzy odrębne jednostki – Zakład Produkcyjny oraz Dział Techniczny i Biuro Architekta w Warszawie.

Doradzamy – Dział Techniczny
Otrzymasz od Nas pomoc podczas podejmowania kluczowych decyzji dla budowy Twojego Domu. Sprawnie przeprowadzimy Cię przez cały proces przygotowań do realizacji inwestycji:

zorganizujemy formalności;
podpowiemy po co i dokąd skierować swoje kroki;
pojedziemy by obejrzeć działki budowlane i wybrać tę najlepszą pod Twój Dom;
zaprezentujemy Ci nasz dom modelowy i zaplecze produkcyjne – zobaczysz naszą pracę z bliska, będziesz mógł samodzielnie ocenić jej efekty.
Po prostu, będziemy do Twojej dyspozycji.

Projektujemy – Biuro Architekta
Nasz architekt będzie z Tobą pracował dotąd, aż stworzy projekt który spełni wszystkie Twoje oczekiwania i wyobrażenia o własnym wymarzonym Domu. Twoje pomysły będziemy nanosili na projekt i natychmiast na bieżąco wyceniali dla lepszej kontroli wydatków (kosztorys z dnia na dzień!). Podpowiemy, co można zastąpić czym, gdzie nie warto przepłacać, a gdzie zainwestować więcej.

Wykonujemy również projekty domów szkieletowych na podstawie projektów tradycyjnych domów murowanych.

Produkujemy – Zakład Produkcyjny
Na produkcji od lat posiadamy ten sam sprawdzony personel pracujący przy użyciu nowoczesnych maszyn. W naszym zakładzie wytwarzane są nie tylko elementy konstrukcyjne. To także miejsce, w którym przygotowujemy je do bezpiecznego transportu na plac budowy przy pomocy własnych, specjalnie dostosowanych samochodów ciężarowych.

Budujemy – Własna Ekipa na każdym etapie budowy
Wybudujemy dom od A do Z, włącznie ze stanem pod klucz. Podczas budowy obowiązuje zasada wymiany specjalistów podczas pracy odpowiedzialnych za poszczególne etapy prac, np. krycie dachu, uszczelnianie domu, wykończenie wnętrz. W ten sposób otrzymujesz porządnie wykonany dom i co najważniejsze – nie musisz poszukiwać wielu ekip na własną rękę, co jest czasochłonne i ryzykowne ze względu na niewiadome kompetencje podwykonawców.

„To nie przez Nas tynk odpada ze ścian! To na pewno przez poprzednią ekipę” – żałosne…
Interakcja z Klientem
Duże znaczenie ma dla Nas bezpośrednia kontakt z Tobą. W tym celu zapraszamy Cię bezpośrednio do Nas, by przedyskutować szczegóły całego przedsięwzięcia, poznać Twoje zdanie i pomóc Ci w najtrudniejszych decyzjach.

Skontaktuj się z Nami już teraz i umów na spotkani