Termex

adres: Ul. Słoneczna 2 (Würth), Stare Bielice k. Koszalina, 76-039 Stare Bielice
www: http://www.termex-fiber.pl
email: biuro@termex-fiber.pl
telefon: +48 790 223 000

Termex to przyszłość izolacji. Co prawda, marka istnieje już od 30 lat produkując wysokiej klasy materiał, to jednak dopiero dziś, w czasach gdy przestawienie gospodarki na surowce odnawialne staje się koniecznością, zyskuje stopniowo należne jej miejsce w ofercie izolacji budowlanych. Termex to jednak coś więcej, niż wysokiej klasy produkt wytwarzany z pomocą fińskiej technologii: to grono wykonawców i specjalistów, którzy z rozpowszechniania izolacji celulozowych i fachowej obsługi uczynili swoją misję.

Sieć autoryzowanych instalatorów Termex obejmuje dzisiaj całą Polskę, a co chwila dołączają do nas nowi klienci zarówno po stronie inwestorów, jak i wykonawców domów, również tych drewnianych. Jako produkt skandynawski, gdzie budownictwo szkieletowe stanowi dominującą technologię budownictwa, to właśnie tym firmom Termex wychodzi dziś najbardziej naprzeciw, oferując znakomite systemowe rozwiązania do ocieplania wszelkiego rodzaju konstrukcji, także przy użyciu produktów renomowanej niemieckiej marki ProClima. Wszystko po to, by zapewnić jak najdłuższe funkcjonowanie przegród izolacyjnych.

Tam, gdzie bez kapitalnego remontu niewiele da się zrobić, tj. na budynkach stojących od wielu lat, oferujemy fachowe usługi napraw izolacji bez konieczności demontażu zabudowy lub konstrukcji.

Nasz zakład w Białogardzie działa od 2015 roku w połączeniu z fabryką domów gotowych ITS. W przyszłym roku planujemy rozbudowę zakładu zarówno w części produkcyjnej, jak i biurowej, po to by móc jeszcze lepiej edukować i przybliżać inwestorom i wykonawcom korzyści płynące ze stosowania tego typu izolacji. Wybierając Termex stawiasz na przyszłość już dziś. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na www.termex-fiber.pl

BIURO HANDLOWE W KOSZALINIE

SIEDZIBA I ZAKŁAD PRODUKCYJNY