SPAX POLSKA Sp. z o.o.

adres: Krakowska 1, 32-020 Wieliczka, Polska
telefon: +48 12 279 88 00
strona www: http://www.spax.com/

Michael A. Thomas, Prezes SPAX International, czuje się związany z aktualną siedzibą. Coraz więcej przedsiębiorstw przenosi się do państw niskich zarobków. Dzieje się to nie tylko w branżach producentów telefonów czy tekstyliów, ale od lat również w branży producentów wkrętów – niestety często kosztem jakości. Klienci SPAX mogą być spokojni – mimo, że SPAX od dawna jest produktem markowym na całym świecie, to nasze średniej wielkości przedsiębiorstwo pozostanie wierne swojej niemieckiej siedzibie i tamtejszym wysokim wymaganiom jakości.
Tradycyjne przedsiębiorstwo SPAX International, które założone zostało w roku 1823 pod nazwą Altenloh, Brinck & CO. jako pierwsze niemieckie przedsiębiorstwo produkujące wkręty na skalę przemysłową, od pokoleń rozwija w Niemczech ciągle nowe pomysły. Asortyment stale jest poszerzany, a jakośc produktów DIY i handlu branżowego ciągle rośnie. Znacznie przyczyniają się do tego również świetnie wykształceni współpracownicy SPAX z naszej niemieckiej siedziby.

Użytkownicy mogą mieć pewność, że wkręty SPAX produkowane są wyłącznie w Niemczech. W miejscu produkcji w Ennepetal ok. 450 pracowników dba o to, aby każdego dnia wyprodukować i wysłać w świat ok. 50 milionów wkrętów.