ISOVER

adres: ul. Okrężna 16, 44-100 Gliwice, Polska
telefon kontaktowy: +48 32 3396 402 / 800 163 121
strona www: http://www.isover.pl/
e-mail: dok.isover.pl@saint-gobain.com
Facebook: isoverpl

ISOVER, lider wśród producentów mineralnej wełny szklanej i skalnej, oferuje szeroki wachlarz produktów do izolacji budynków w budownictwie ogólnym oraz izolacji technicznych stosowanych w przemyśle. Oferta materiałów dostępnych w Polsce obejmuje izolacje z wełny mineralnej zarówno z włókien szklanych, jak i skalnych.

O bezkonkurencyjności oferty renomowanej marki ISOVER świadczą innowacyjne i niezawodne produkty o najlepszych parametrach technicznych, jak na przykład płyta o najniższym wśród produktów z wełny szklanej współczynniku przewodzenia ciepła na świecie: lambda – λ = 0,030 W/(mK) – ISOVER Multimax 30.

Marka ISOVER, której produkty izolacyjne znacząco ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery, czynnie uczestniczy w licznych działaniach uświadamiających istotę energooszczędności i propagujących ekologiczne zarządzanie domem.

ISOVER przystąpił do projektu dla firm Grupy Saint-Gobain – CARE 4, którego sygnatariusze zobowiązują się do czterokrotnej redukcji zużycia energii w nowo budowanych i poddawanych gruntownej renowacji budynkach użytkowanych przez spółki Saint-Gobain na świecie. Podczas ekonomicznego forum w Davos Saint-Gobain, której częścią jest ISOVER, została uznana za jedną ze 100 firm najbardziej dbających o środowisko naturalne.

Każdego dnia ponad 190.000 pracowników Saint-Gobain przetwarza surowce w zaawansowane technologicznie produkty wykorzystywane w codziennym życiu oraz opracowuje i rozwija materiały przyszłości. Grupa Saint-Gobain zrzesza ponad 1300 firm prowadzących działalność w 64 krajach świata. W Polsce Saint-Gobain jest jednym z największych inwestorów zagranicznych.