GERARD ROOFING SYSTEM

adres: ul. Modularna 3a, 02-238 Warszawa, Polska
telefon kontaktowy: +48 22 575 52 25
strona www: http://www.gerardroofs.pl/
e-mail: info@ahiroofing.pl
Facebook: dachygerard

AHI Roofing to wiodący na świecie producent stalowych pokryć dachowych, charakteryzujących się doskonałą jakością, atrakcyjną estetyką, a także wysoką trwałością i odpornością na zniszczenia. Główna siedziba firmy mieści się w Auckland, w Nowej Zelandii i to stąd na cały świat rozprowadzane są najnowocześniejsze rozwiązania produkcyjne oraz technologiczne w zakresie dachówek metalowych (znanych także jako blachodachówki) , które odpowiadają zróżnicowanym potrzebom rynku. Od ponad pół wieku oferowane przez producenta AHI Roofing dachówki metalowe przyciągają niezliczoną ilość klientów biznesowych oraz indywidualnych!

Nowoczesne technologie – wysoka jakość

Sekretem popularności naszych systemów pokryć dachowych jest nie tylko innowacyjne wzornictwo, walory estetyczne i proces produkcyjny pozwalający na wytwarzanie elementów, które zawsze do siebie pasują, ale również znakomita jakość wyrobów tworzących oferowane przez nasz pokrycia. W 1957 roku nasza spółka wynalazła pierwszą na świecie dachówkę stalową. Tego rodzaju pokrycie, niedostępne w ofertach, jakie prezentowali inni producenci, od razu wzbudziło duże zainteresowanie. Natomiast specjalistyczna wiedza, rzetelna praca wykwalifikowanych ekspertów oraz dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych sprawiły, że w ciągu pięciu dekad rozwinęliśmy tę koncepcję, która szybko zyskała sobie popularność na wszystkich kontynentach.

Sztandarową technologią naszego zakładu jest zastosowanie w produkcji dachówek metalowych (blachodachówek) innowacyjnego podłoża Zincalume® firmy NZ Steel Ltd (BlueScope Ltd). Nasz zakład chlubi się światowym pionierstwem w tym zakresie. Jako doświadczony producent stworzyliśmy również specjalistyczne powłoki oraz opracowaliśmy innowacyjne techniki tłoczenia, które pozwalają nam dostarczać ofertę pokryć dachowych na najwyższym poziomie, cieszącą się niesłabnącą popularnością na całym świecie.

Jako profesjonalny producent dachówek metalowych, niezwykle restrykcyjnie przestrzegamy niezbędnych norm jakościowych i dokładamy wszelkich starań, aby tworzące naszą ofertę blachy dachowe spełniały wszelkie wymagania bezpieczeństwa oraz funkcjonalności. O wysokim poziomie standardów reprezentowanych przez naszą firmę świadczy pełna zgodność naszej działalności z normą ISO 9001.

Właścicielem AHI Roofing jest potężna nowozelandzka spółka produkująca materiały budowlane Fletcher Building Ltd. Prowadzimy sprzedaż w ponad 120 krajach świata. Posiadamy 6 zakładów produkcyjnych – 4 własne oraz 3 pracujące na naszej firmowej licencji. Główne biura regionalne firmy ulokowane są w Nowej Zelandii, Australii, Malezji, Japonii, Chinach, Polsce, Słowenii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich oraz we Francji. W 2009 roku otworzyliśmy nasz najnowszy zakład produkcyjny w Varpalocie, na Węgrzech i to w tym miejscu znajduje się Europejska Centrala firmy.

To dla nas wielkie wyróżnienie, że w XXI wieku jesteśmy światowym liderem w branży pokryć dachowych . Dziękujemy za zaufanie, jakim jesteśmy obdarzani i gwarantujemy, że nie zawiedziemy pokładanych względem nas oczekiwań. Jesteśmy dumni z naszej chlubnej historii, jaką zapisaliśmy jako producent blach dachowych oraz z wielkimi nadziejami spoglądamy w przyszłość, która niesie dla nas rozległe możliwości rozwoju i dostarczania jeszcze lepszej oferty pokryć dla naszych klientów. Zapraszamy do współpracy!