Ecologiq Grupa Ekoinbud

adres: ul. Geodetów 29, 80-298 Gdańsk
www: https://www.ecologiq.pl
email: biuro@ecologiq.pl
telefon: +48 58 304 75 75

W Ecologiq działamy #energooszczędnie #ekologicznie #logicznie

W Ecologiq z pasją projektujemy i budujemy prefabrykowane domy z drewna oraz budynki użyteczności publicznej takie, jak placówki oświatowe (szkoły, przedszkola, żłobki), budynki biurowe czy domy wielorodzinne. Pomagamy klientom w realizacji ich potrzeb nie tylko na rynku krajowym, ale też europejskim.

Posiadając wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę spełniamy marzenia osób o posiadaniu nowoczesnych, ekologicznych i energooszczędnych domów drewnianych. Wykorzystując zaawansowaną technologię prefabrykowaną, elementy konstrukcyjne (prefabrykaty) wytwarzamy w naszej gdańskiej fabryce, z komputerową dokładnością do 1 milimetra!

Przygotowane prefabrykaty drewniane transportujemy na miejsce budowy, gdzie niezależnie od pory roku montujemy je na wcześniej przygotowanej płycie fundamentowej. Docieplenie wykonujemy ekologicznymi materiałami izolacyjnymi, które pozwalają na osiągnięcie doskonałych parametrów termicznych. Nasze budynki są ciepłe zimą i chłodne latem. Przy całkowitej dyfuzyjności materiału powodującej „oddychanie” ścian, uzyskujemy najwyższy komfort pomieszczeń wewnątrz obiektu, a powstały klimat sprzyja przede wszystkim alergikom.

Zapewniamy wyjątkową trwałość naszych budynków. Cechuje je przede wszystkim wysoka odporność na porywiste wiatry i ogień oraz niska podatność na wilgoć i wszelkiego rodzaju szkodniki.

Nasi klienci cenią nas za krótki czas montażu obiektów, terminowość i gwarancję ustalonej ceny, która nie podlega zmianom w trakcie inwestycji lub po jej zakończeniu. 

Zapraszamy do naszej witryny internetowej, w której znaleźć można więcej szczegółów dotyczących energooszczędnej technologii prefabrykowanej Ecologiq.