Drewnolandia

adres: ul. Wyzwolenia 20, 42-244 Wancerzów
www: http://www.drewnolandia.pl/
email: kontakt@drewnolandia.pl
telefon: +48 698 104 824

Nowatorska i prężnie rozwijająca się firma wyspecjalizowana w konstrukcjach o strukturze obejmującej niemal wyłącznie drewno.
Wywodząca się pierwotnie z branży architektury ogrodowej, ze wskazaniem na altany, szybko poszerzała swoją ofertę o kolejne kategorie produktowe – drewutnie, wiaty parkingowe, domki dla dzieci, domki narzędziowe, domki grillowe, wreszcie domki letniskowe, które niedługo potem stały się jej specjalnością.

Dziś Drewnolandia to jeden z wiodących producentów domków bez pozwolenia o powierzchni przyziemia do 35 m2, konstruowanych zgodnie z założeniami technologii szkieletowej kanadyjskiej, choć wyposażonymi w wiele innowacyjnych, autorskich rozwiązań konstrukcyjnych. Zasięg działania firmy obejmuje obszar całej Polski, a o jej działalności firmy wielokrotnie pisały magazyny tematyczne oraz branżowe portale, została odznaczona godłem jakości roku i laurem konsumenta w kategorii „odkrycie”, budowała również na posesjach osób medialnych oraz planach telewizyjnych reality show o tematyce budowlanej. Każda realizacja traktowana jest indywidualnie, dlatego na modele domków z katalogu producenta nanosić można dowolne zmiany lub skonstruować wymarzony domek od podstaw. Zespół doświadczonych handlowców, konstruktorów, pracowników produkcyjnych oraz montażystów kompleksowo przeprowadza każdego inwestora przez cały proces realizacji, konsultując i weryfikując z nim na bieżąco wszelkie zmiany. Firma pomaga także w procesie poprawnego zgłoszenia domków rekreacji indywidualnej, dostarczając komplet zwymiarowanych szkiców niezbędnych do przeprowadzenia procesu. Stały proces doskonalenia metod produkcyjnych i budowlanych pozwolił wypracować system szybkiej i kompleksowej obsługi sprzedażowej, technicznej i montażowej, dzięki czemu czas potrzebny na realizacje inwestycji, od momentu decyzji do pierwszego przekręcenia klucza w drzwiach, zwykle zamyka się w ciągu jednego kwartału.

Domki z oferty Drewnolandii to także rzadko spotykany standard wykończenia oferowanego w cenie podstawowej. Każda konstrukcja posiada od razu przewidzianą w cenie stolarkę okienną i drzwiową, okiennice, impregnację, malowanie, membranę dachową, gont bitumiczny na dachu oraz folię wiatroizolacyjną w ścianach, stanowiącą podłoże pod ewentualną izolację. W przypadku działek bez przygotowanego fundamentu, istnieje również możliwość bezpłatnego wykonania fundamentu punktowego z betonowych bloczków. Współpraca z Drewnolandią to więc gwarancja jakości, wysokiego standardu, indywidualnego podejścia, kompleksowego działania oraz satysfakcjonującego czasu realizacji.