Domy i Domki Grupa SUMMARUM Sp.z.o.o.

adres: ul. Wilanowska 228, 05-520 Słomczyn
www: www.domyidomki.com
email: jacdab@domyidomki.com / akresa@domyidomki.com
telefon: + 22 754 40 99 / +48 501 471 601

HISTORIA

W roku 1987 Jacek Dąbrowski – doświadczony inżynier – konstruktor, wraca z podróży po Kanadzie.

W rok później, w oparciu o zdobytą wiedzę buduje w podwarszawskim Słomczynie przestronny, rodzinny dom w technologii szkieletowej. Notabene w owym czasie ogromną zaletą tego domu była możliwość zbudowania go z niereglamentowanych materiałów.

W niedługim czasie dom zostaje opisany na łamach prasy branżowej i wzbudza ogromne zainteresowanie lekką konstrukcją szkieletową, czego konsekwencją jest założenie w 1992 firmy DOMY I DOMKI.
Pierwszą realizacją jest budynek biura firmy. Jednocześnie zostają rozpoczęte budowy zlecone przez klientów indywidualnych. Są to głównie rodzinne domy wolnostojące na działkach inwestorów. Po dwóch latach budowane jest już około 20 domów rocznie. Taki stan utrzymany zostaje do dziś, co pozwala nam na bliski kontakt z klientem, bezpośredni nadzór nad pracami i jednocześnie niskie koszty własne. Od 1998 dzięki działalnością inwestycyjnym poszerzyliśmy naszą ofertę o domy gotowe do zamieszkania i nadbudowy. Od 2002 proponujemy także budynki prefabrykowane.

FILOZOFIA

Wysłuchać marzenia…
Każdy z nas jest inny – ma inne marzenia, oczekiwania i możliwości.

Dlatego do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie. Uważnie słuchamy jak wyobraża sobie Swój Dom.
We współpracy z architektami stworzymy razem coś niepowtarzalnego – indywidualny charakter Domu.

DOŚWIADCZENIA

Zaufało nam już ponad 500 rodzin…
Firma DOMY I DOMKI należy do pionierów lekkiego budownictwa szkieletowego w Polsce.

Od wielu lat projektujemy i budujemy domy jednorodzinne w technologii kanadyjskiej. Nasze wykwalifikowane ekipy pracują szybko i solidnie.

Z roku na rok budujemy więcej – już ponad 500 rodzin zamieszkało w nowych, wygodnych i wyjątkowo energooszczędnych domach.
Przez cały okres powstawania Domu prowadzimy ścisły nadzór nad prowadzonymi pracami. Zdobywamy nowe doświadczenia i szkolimy starannie dobrany personel. Współpracujemy ze wspaniałymi architektami.

ROZWÓJ

Patrzmy w przyszłość…
Rozwijamy się. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt, poszukujemy nowych, jeszcze lepszych materiałów
i doskonalszych rozwiązań.

Nasze działania stale dostosowujemy do zmieniających się potrzeb i warunków życia. Dla dobra klientów nie rezygnujemy jednak z rodzinnego charakteru firmy. Opracowujemy nowe technologie (prefabrykacja) oraz wciąż poszerzamy zakres naszych usług o ambitniejsze konstrukcje użytkowe (restauracje, hale o dużych rozpiętościach).