COMERTO

adres: ul. Starowiejska 1A, 62-322 Orzechowo
www: https://comerto.pl/
email: biuro@comerto.pl
telefon: +48 61 437 66 00

Firma COMERTO zajmuje się sprzedażą oraz serwisem narzędzi pneumatycznych i gazowych przeznaczonych dla profesjonalistów z branży dekarskiej, budownictwa tradycyjnego oraz szkieletowego, stolarstwa, meblarstwa i pokrewnych. Naszą firmę założyliśmy w 2012 roku, jednak na rynku działamy już ponad 20 lat. Z tego powodu naszym największym kapitałem jest fachowa wiedza oraz doświadczenie.

Nadrzędnym celem naszego działania jest zapewnienie klientom profesjonalnej porady oraz dobranie sprzętu odpowiedniego do ich potrzeb, a jednym z priorytetów edukacja techniczna obecnych i przyszłych specjalistów, ponieważ wierzymy, że w ten sposób wspieramy ich rozwój i konkurencyjność na rynku. Specjalizujemy się w sprzedaży bezpośredniej, ponieważ cenimy indywidualne podejście i osobisty kontakt z klientem.

Jesteśmy bezpośrednim importerem światowych marek: TJEP, OMER, EVERWIN, RGN. W swojej pracy stawiamy na jakość, dlatego do swojej oferty wybraliśmy tylko na te marki, które z pełną odpowiedzialnością możemy polecić profesjonalnym odbiorcom. W szerokiej gamie naszych produktów znajdziesz kompleksowe rozwiązania. W COMERTO zaopatrzysz się w narzędzia pneumatyczne i gazowe: gwoździarki, zszywacze, sztyfciarki, łączniki najwyższej klasy spełniające normy potwierdzone odpowiednimi certyfikatami, kompresory, akcesoria i wiele innych. Co ważne dla komfortu pracy naszych odbiorców – prowadzimy szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wyłącznie z użyciem oryginalnych części, a nasi specjaliści techniczni przechodzili szkolenia bezpośrednio u naszych dostawców.