Brzechwa Sp. z o.o. Sp. K.

adres: ul. Polna 2, 64-600 Oborniki
www: http://www.brzechwa.com.pl/
email: biuro@brzechwa.com.pl
telefon: +48 61 64 64 600

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Działamy na rynku krajowym i zagranicznym już od 1988 roku. Wraz z upływem czasu nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie wykorzystujemy najnowsze technologie obróbki drewna.
Specjalizujemy się w budowie domów drewnianych w technologii szkieletowej tzw. kanadyjskiej, technologii szachulcowej tzw. mur pruski, technologii blokowej (bal prostokątny) oraz technologii Steico. Realizowane przez nas obiekty drewniane mają wiele różnych zastosowań, poczynając od domów letniskowych, domów mieszkalnych całorocznych, poprzez obiekty handlowo-gastronomiczne, aż po obiekty przemysłowe.
Projekty więźb dachowych i konstrukcji domów drewnianych przygotowywane są w formie cyfrowej, a następnie wszystkie elementy wykonywane są na maszynie Hundegger K2i do cyfrowej obróbki drewna.
Oferujemy domy od projektu do realizacji „pod klucz”, wg projektów indywidualnych, jak i biur projektowych współpracujących z firmą.
Jesteśmy znani z tego, że nie ograniczamy się tylko do budowy, ale potrafimy być doradcą i pomocą dla swojego Klienta. Dzięki czemu jesteśmy postrzegani jako rzetelny i godny zaufania partner.
Wyróżnia nas szybkość i precyzja wykonania!